Poker Chip

Poker Chip

Zynga Chip Nasıl Alınır?

Poker Chip  

 
Genel itibari ile gerçek para ile oynanan poker oyununu sanal olarak oynamak da mümkün olmakla birlikte bu sanal oyunda kullanılan birimler ise poker chip olarak isimlendirilmektedir. En çok kullanılan poker chipleri, en çok tercih edilen poker oyunu olan Zynga Teksas Hold’em Poker olup chip değerleri farklı fiyatlar ile satışa sunulmakta ve oyuncular bu birimleri satın alarak oyuna giriş yapabilmektedir. Gerçekçi bir poker oyunu olan Zynga içerisinde oyuncular elde ettikleri chipleri gerçek para yerine kullanmaktadır.


Poker Chipi Satın Alma


Öncelikle Zynga olmak üzere diğer poker oyunlarında da oyuncuların oyuna giriş yapabilmeleri için poker chip satın almaları gereklidir. Poker chipleri online satış sitelerinde kredi kartı ve diğer ödeme yöntemleri kullanılarak kolaylıkla satın alınabilmektedir.

1B’den başlamak üzere 1T’ye kadar giden değerde chipler bulunmakta olup en az oyuna giriş tutarı değerindeki chiple oyuncular oyunlara katılım sağlamaktadır. Poker oyunundaki hesap bilgileri tanıtılarak yapılan alımlar sonrasında oyuncular tanımlanan chip değeri üzerinden oyuna hemen giriş yaparak kazanmaya başlayabilmektedir.