Poker Chip Fiyatları

Poker Chip Fiyatları

Zynga Chip Nasıl Alınır?

Poker Chip Fiyatları


Poker günümüzde birçok oyun sever tarafından hem eğlence hem de kazanç için oynana bir oyun olarak tanımlanabilmektedir. Bu noktada Zynga gibi flash tabanlı poker oyunları da pratik olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Bu poker oyununda oyuncular chip kullanarak oynamakta olup poker chip fiyatları oyuncuların almak istedikleri chip değerine göre farklılık arz etmektedir.

 

Bu chipler online olarak satın alınabilmekte olup 1B’den 1’te ye kadar artan bir değer kümesine sahiptir. En yüksek chip değeri 1T olup bu değer normal yaşamda bin TL’den fazla bir para tutarına eşittir.


Poker Chipi Nedir?


Gerçek yaşamda pokerde kullanılan paranın sanal olarak oynanan pokerdeki eşdeğeri chiplerdir. Poker sanal birimi olan chipler Zynga oyununda belirli bir miktar ücretsiz olarak kullanıcılara sunulur. Fakat daha yüksek bir el oynanmak istenirse bu sefer dışarıdan online olarak sanal chip alınması gerekmektedir.

Poker chip fiyatları da bundan dolayı satın alınacak olan chip fiyatına göre farklılık arz etmekte ve oyuncular daha fazla kazanç elde etmek için yüksek el oynamak istemektedir.