Texas Holdem Poker Chip

Texas Holdem Poker Chip

Zynga Chip Nasıl Alınır?

Texas Holdem Poker Chip


Online poker oyunlarından biri olan Zynga Teksas Hold’em Poker içerisinde kullanılan para birimi chipler olmakla birlikte genel itibari ile texas holdem poker chip olarak satılan bu birimler ile oyuncular ellerini oluşturmakta ve oyunlara katılabilmektedir. Bu birim 1B, 2B, 200B, 500B gibi çeşitli değerlerde olmakla birlikte gerçek para tutarı karşılıkları ise farklıdır.

Fiyatlar ise genellikle 1,90 TL’den başlamakta olup birime göre artan olarak 2 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Özellikle oyun için en az miktarın satın alınması gereklidir.
Nasıl Satın Alınır?


İlgili poker birimleri olan texas holdem poker chip satın almak için chip satışı yapan sitelere üye olmak gerekmekte ve ardından hesaba bakiye yükleyerek ilgili birimleri sepete eklemek gereklidir. Daha sonra satın al butonuna basarak, poker hesap bilgileri girilir.

 

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra poker oyununa girerek yüklene chipler görebilmek mümkündür. Herhangi bir sorunda satın alınan site ile iletişim kurulması tavsiye edilmekle birlikte satın alırken hesap bilgileri mutlaka doğru girilmelidir.