Global

Zynga Chip Nasıl Alınır?

Global


Online poker oyun türleri, Zynga, Teksas Hold gibi çeşitli seçenekler için, chip işlemlerini sitelerden gerçekleştirebilirsiniz. Her poker oyun türü için, farklı chip değeri söz konusudur. Oynamak istediğiniz oyun türüne göre, internet üzerinden chip satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz global seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Sitelere üye olduktan hemen sonra, chip satın alma işlemini profilinizden aktif şekilde yapmanız mümkün. Satın alma seçenekleri için farklı ödeme yöntemleri de değerlendirebilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı ya da ön ödemeli kart ile satın alma yapabilirsiniz. Aynı şekilde banka havale, EFT işlemleriyle de chip siparişi verebilir ve alabilirsiniz.


Global Chips


İnternet üzerinden satın alacağınız chips paraları, çeşitli oyunlarda kullanabilirsiniz. Ödemeleri yurt dışı ya da yurt içi kartlarınızdan yapabilirsiniz.
Kredi kartları ile
Banka kartı
 Ön ödemeli kartlar
Banka havale, EFT
Satın aldığınız chips limitlerinizi, global olarak kullanabilirsiniz. Chip satın almak için sitelere üye olmanız yeterlidir. Daha sonra üye profilinizden, chip paketlerini ve türlerini inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Satın alma işleminden hemen sonra, kodu ilgili oyunlarda kullanabilirsiniz.