Ucuz Poker Chip

Zynga Chip Nasıl Alınır?

Ucuz Poker Chip


Online poker oyunlarında kullanılan chip birimleri, internetten online olarak satın almak sureti ile oyun içerisinde, oyuncu ellerinde kullanılmaktadır. Chip fiyatları da satılan siteye göre değişmekte olup bundan dolayı da oyuncuların ucuz poker chip bulmak için iyi bir araştırma yapması gerekmektedir. 2000m, 1000m ve 1m gibi farklı değerleri sağlayan tutarların karşılaştırılarak en hesaplısı satın alınmalıdır.

Zira ucuza alınan chipler oyunculara, oyunda avantaj sağlamaktadır ve bundan dolayı da farklı sitelerde farklı chip fiyatları bulunmaktadır.

Chip Değerleri ve Tutar


Genel itibari ile farklı poker türlerinde kullanılan chiplerin fiyatları değişmekle birlikte chip birimleri ise aşağı yukarı aynı değerdedir.

Ucuz poker chip için oyuncuların 1B, 2B, 3B ve diğer artan değerlere ödedikleri tutarları karşılaştırmaları ve bu karşılaştırmada en iyi ve ucuz fiyatı sağlayan siteden chip satın almaları önerilmektedir.

7 gün 24 saat chip satışı gerçekleştirilmekte olup özellikle chip satışı yapan sitelerin kampanya ve fırsatları yakından takip edilmelidir.